Używane części samochodowe

Firma Matusiak z siedzibą w miejscowości Chojne pod Sieradzem prowadzi sprzedaż używanych części samochodowych. Handlujemy sprawnymi częściami pozyskanymi z recyklingu samochodów. Oferujemy atrakcyjne ceny. Prowadzimy sprzedaż używanych części samochodowych na terenie Chojne, Sieradza, Skarżyska Kamiennej, Głownej, Łasek, Błaszek, Izabelowa oraz okolic. Szczegóły dotyczące oferty świadczonych przez nas usług dostępne są podczas kontaktu telefonicznego z naszą firmą. Zajmujemy się również złomowaniem pojazdów z wykorzystaniem naszego niezawodnego parku maszynowego. Prowadzimy również skup złomu, metali kolorowych oraz samochodów. Zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą Matusiak.

Osoba, która chce zezłomować pojazd musi posiadać następujące dokumenty:

  1. Dowód osobisty, prawo jazdy lub inny dokument stwierdzający tożsamość ze zdjęciem, adresem zameldowania i numerem pesel właściciela pojazdu;
  2. Dowód rejestracyjny, w przypadku braku dowodu rejestracyjnego zaświadczenie potwierdzające dane z dowodu, lub gdy został zatrzymany przez policję kserokopia dowodu, potwierdzona przez właściwy wydział komunikacji;
  3. Kartę pojazdu, jeżeli była wydana. Odpowiednia adnotacja znajduje się w dowiedzie rejestracyjnym na ostatniej stronie. Jeżeli była wydana na ostatniej stronie dowodu rejestracyjnego znajduje się seria i numer karty pojazdu. Natomiast jeżeli nie była wydana, odpowiednia informacja jest zamieszczona również na ostatniej stronie dowodu rejestracyjnego; Jeżeli karta pojazdu została zagubiona lub zniszczona, konieczne jest wypełnienie i podpisanie oświadczenia.
  4. Gdy w dowodzie rejestracyjnym wpisany jest współwłaściciel to najlepiej, aby obaj współwłaściciele stawili się podczas złomowania w siedzibie naszego punktu recyklingu pojazdów. Jeżeli jest to niemożliwe z jakichś przyczyn, współwłaściciel może upoważnić drugiego do złomowania pojazdu,dowód osobisty tej osoby też trzeba mieć z sobą lub kserokopię dowodu.
  5. Gdy pojazd jest zarejestrowany na firmę należy dołączyć KRS lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do złomowania pojazdu.

Jeżeli pojazd nie został przerejestrowany, trzeba okazać umowę sprzedaży lub inny dokument potwierdzający własność pojazdu. Ważne jest aby załączone umowy sprzedaży udowadniały ciągłość pomiędzy osobą widniejącą na dowodzie rejestracyjnym a ostatnim właścicielem.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

dopdf1

Oświadczenie

dopdf1

Upoważnienie

Zadaj pytanie za pomocą formularza kontaktowego:

Formularz Chojne
Sending
Recykling pojazdów Chojne

Dane kontaktowe:

Chojne, Sieradzka 57
Sieradz II 98-200
Tel. 43 827-40-30

Znajdź placówkę na mapie:

Wybierz inną placówkę
recyklingu pojazdów:

Recycling pojazdów Izabelów

Dane kontaktowe:

Izabelów 27 k/Zduńskiej Woli
Tel. 662-055-915

Znajdź placówkę na mapie:

Recycling pojazdów Skarżysko Kamienna

Dane kontaktowe:

Skarżysko Kamienna, 3-go Maja 74
Tel. 882-129-753

Znajdź placówkę na mapie:

Recycling pojazdów Głowno

Dane kontaktowe:

Głowno, Grunwaldzka 9
Tel. 537-537-300

Znajdź placówkę na mapie: